23 Април 2024вторник11:51 ч.

ВРЕМЕТО:

Днес над Северна България ще се развива купесто-дъждовна облачност и на много места ще превали краткотраен дъжд, придружен с гръмотевици, има условия за градушки. Повишена вероятност за изолирани интензивни явления има до сутринта в западните райони, а около и след обяд в централната и източната част на Северна България. От северозапад ще продължи да прониква относително хладен въздух. Температурите ще се понижават и максималните ще са от 26°-27° в северозападните до 34°-35° в югоизточните райони, където вятърът все още ще е от юг; там ще бъде почти без валежи, предимно слънчево. Днес над Северна България ще се развива купесто-дъждовна облачност и на много места ще превали краткотраен дъжд, придружен с гръмотевици, има условия за градушки. Повишена вероятност за изолирани интензивни явления има до сутринта в западните райони, а около и след обяд в централната и източната част на Северна България. От северозапад ще продължи да прониква относително хладен въздух. Температурите ще се понижават и максималните ще са от 26°-27° в северозападните до 34°-35° в югоизточните райони, където вятърът все още ще е от юг; там ще бъде почти без валежи, предимно слънчево.

Работилница за майки с деца в Столичната библиотека

/ брой: 173

автор:Дума

visibility 868

Вход свободен е обявен за поредната работилница за майки на малчугани от 0 до 3-годишна възраст в Столичната библиотека. Съвместната инициатива на Детския отдел и сайта "1 наум" ще се състои на 12 септември, четвъртък, от 10,30 ч. Препоръчва се предварително записване, тъй като бройката е ограничена: до 30 двойки мама/татко/баба и бебе.

Знае се, че ранното детство е сред най-важните периоди от физическото, емоционалното и най-вече когнитивното развитие на малчуганите. Ето защо организаторите на проявата искат да представят различни стратегии и начини за разкриване на потенциала на най-малките.

Този път ще бъде обърнато специално внимание на правилата. Откога, какви, защо? Може ли без тях? Какви са работещите методи за въвеждането на ограничения? Ще се говори за началото на възпитанието и за някои характерни възрастови периоди, за които трябва да се има едно наум. Кое е важно и какво е много, много важно? Ще бъде весело, интересно, полезно и много приятно, обещават идеолозите на събитието. За всички присъстващи са предвидени и малки подаръци, както и вода. Водещ: Женя Милишева - психолог към Детска академия на науките, изкуствата и спорта.

Защо? За да отгледаме будно, интелигентно и четящо поколение, което изгражда своите правилни ценности, е необходимо първо да поставим основата. Още сега. В ранното детство.https://1naum.com/event/dvijenieto/

https://1naum.com/event/dvijenieto/

1/3 у нас взимат под 1000 лева

автор:Дума

visibility 60

/ брой: 77

Бум на заболели от коклюш

автор:Дума

visibility 63

/ брой: 77

Великденската трапеза поскъпва

автор:Дума

visibility 67

/ брой: 77

Рязкото застудяване удари реколтата от череши

автор:Дума

visibility 62

/ брой: 77

Когато ни свърши руския петрол, бензинът поскъпва

автор:Дума

visibility 68

/ брой: 77

България в еврозоната - по-реалистично е през 2026 г.

автор:Дума

visibility 69

/ брой: 77

Агнешкото в Гърция 10 евро за килограм

автор:Дума

visibility 51

/ брой: 77

Баските сепаратисти с исторически успех

автор:Дума

visibility 61

/ брой: 77

Иран запазва строгия контрол върху дрехите

автор:Дума

visibility 59

/ брой: 77

Молдовска "Победа" създадоха в Москва

автор:Дума

visibility 54

/ брой: 77

Извращения

автор:Александър Симов

visibility 53

/ брой: 77

Диверсификация

автор:Мая Йовановска

visibility 48

/ брой: 77

За 10-те постижения след Десети

visibility 52

/ брой: 77

НА ВТОРО ЧЕТЕНЕ И ГЛЕДАНЕ

автор:Лозан Такев

visibility 64

/ брой: 77

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ