05 Юни 2025четвъртък10:41 ч.

Учениците от СУ „Ген. Владимир Стойчев“ ще продължат да ползват залата по борба в спортен комплекс „Диана“

автор:Дума

visibility 4424

Учениците от Спортно училище „Ген. Владимир Стойчев“ ще продължат да тренират в залата по борба в спортен комплекс „Диана“. Това стана ясно след среща между министъра на младежта и спорта Иван Пешев, председателя на Българската федерация по борба Станка Златева, изпълнителния директор на Национална спортна база Пламен Манолов и директора на училището Борис Борисов.

Срещата бе инициирана след сигнали от родители, обезпокоени от новината, че залата ще бъде предоставена само на националните отбори.

„Като принципал на Национална спортна база и на спортното училище, наш ангажимент е да осигурим нормални условия за подготовката на учениците и ще го изпълняваме възможно най-бързо“, заяви министър Пешев.

Станка Златева увери, че всички 68 деца ще продължат да имат нормален тренировъчен процес. Учениците ще тренират в залата на междинния етаж, като при необходимост ще бъде поставен и трети тепих.

Лагерът на Тръмп осъди ударите срещу Русия

автор:Дума

visibility 1040

/ брой: 99

Вилдерс напуска властта заради миграцията

автор:Дума

visibility 1046

/ брой: 99

"Грийнпийс" се подигра с с френския президент

автор:Дума

visibility 981

/ брой: 99

Накратко

автор:Дума

visibility 983

/ брой: 99

Това ли е Европа?

автор:Юри Михалков

visibility 1032

/ брой: 99

Напук на политиците

visibility 1031

/ брой: 99

Кога, къде, колко

автор:Дума

visibility 1152

/ брой: 99

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ