10 Април 2025четвъртък02:12 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Делегация на ПЕС посети Анкара в подкрепа на Републиканската народна партия

автор:Дума

visibility 13064

Делегация на Партията на европейските социалисти посети Анкара ден преди извънредния конгрес на Републиканската народна партия, която е асоцииран член на ПЕС. Целта на визитата, в която участваха представители на редица европейски партии, беше да изрази подкрепата на европейската левица за РНП и нейния лидер Йозгюр Йозел. 

На среща с ръководството на партията международните гости бяха информирани за последните развития, свързани с арестувания кмет на Истанбул и номиниран за кандидат за президент на Турция Екрем Имамоглу. Лидерът на РНП Йозел подчерта, че демокрацията в Турция може да бъде спасена само с демократични средства. Основната опозиционна партия води в социологическите проучвания и за президент, и за парламент, подчерта Йозел пред представителите на ПЕС и добави, че никога няма да забрави подкрепата на партиите партньори в това трудно време. 

От името на БСП в делегацията на ПЕС участва евродепутатът и член на Изпълнителното бюро на НС Кристиан Вигенин, който изрази желанието на българските социалисти за засилване на сътрудничеството между двете партии както в рамките на ПЕС и на Социалистическия интернационал, така и в двустранен план. В тази връзка Вигенин предаде покана от председателя на БСП Атанас Зафиров делегация на РНП да посети София в близко време. 

Брюксел с двоен подход към митата

автор:Дума

visibility 1444

/ брой: 66

Лидерът на СДСМ иска промени в Конституцията

автор:Дума

visibility 1913

/ брой: 66

ЕС се нуждае от нови мерки срещу мигрантите

автор:Дума

visibility 1256

/ брой: 66

Накратко

автор:Дума

visibility 1995

/ брой: 66

Мазни ръчички

автор:Александър Симов

visibility 1961

/ брой: 66

Пожарно заседание

visibility 1901

/ брой: 66

Реална опасност е да бъдем наводнени с китайски стоки

автор:Дума

visibility 1981

/ брой: 66

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ