23 Март 2025неделя12:31 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Драгомир Стойнев и Румен Петков се срещнаха със социалисти и симпатизанти в Стара Загора

автор:Дума

visibility 3899

„Единството в целите и единството в действията идва естествено, когато има идейно единство и усещането за еднаква политическа природа. Социалистите се обръщаме най-често към миналото си, защото имаме такова и от него може да се черпи много“. Това каза Драгомир Стойнев, водач на листата на БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА В 27-МИР Стара Загора, който заедно с Румен Петков – председател на АБВ, участва в среща на социалисти и симпатизанти в Стара  Загора.

Румен Петков отбеляза силната и ефективна работа на Драгомир Стойнев за региона в предишни години, когато също беше избран като народен представител от старозагорската листа на левицата:

„Подкрепата за БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА и за Драгомир, всъщност е бъдеще за Стара Загора. Защото останалите и продаваха, и предаваха интересите на заралии и в енергетиката, и в селското стопанство, и в науката. Най-добрите за Стара Загора години са тогава, когато Драгомир беше депутат от Стара Загора. С подкрепата за него, добри години за Стара Загора предстоят“.

Участниците бяха категорични, че ако трябва да се говори за експертност – лявото пространство е носител на най-голям потенциал и опит. Процесът на обединение показва и зрелостта на основните леви партии в България, то е и знак към останалите политически партии.

Националната сигурност, стабилността в енергетиката и необходимостта държавата да се управлява дългосрочно, а не на проектен принцип, бяха другите теми на разговора, който се състоя в сградата на БСП в Стара Загора.

Тръмп поиска украинските АЕЦ

автор:Дума

visibility 2986

/ брой: 53

ЕС поддържа подхода за "мир чрез сила"

автор:Дума

visibility 2195

/ брой: 53

Ранените от Кочани са извън опасност

автор:Дума

visibility 2950

/ брой: 53

Кървавият огън на войната

автор:Александър Симов

visibility 2991

/ брой: 53

Намалете децибелите

автор:Мая Йовановска

visibility 2994

/ брой: 53

България в капана на средните доходи

автор:Димитър Събев

visibility 3119

/ брой: 53

Българска следа в досието „Кенеди“

автор:Дума

visibility 3203

/ брой: 53

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ