14 Февруари 2025петък02:20 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Емил Хумчев:

Болниците не трябва да са търговски дружества

Младите хора заслужавате достойно отношение и реална подкрепа, заяви водачът на листата на Смолян

/ брой: 92

автор:Дума

visibility 1270

„Хората от област Смолян заслужават народни представители и партия, които работят за тях, изпълняват обещанията си и не ги предават. В последните две години в област Смолян не се случи нищо, нито един проблем  не беше решен. Сега ни предлагат още от същото. Ние обаче казваме: Има алтернатива. Има партия, която е сериозна, последователна, която има програма за развитието на България,  политики за социална подкрепа. Това е БСП. Заслужаваме доверие, макар че се опитват да ни направят по-черни от дявола – тези, които не искат да има силна лява партия. Въпреки това, няма да спрем да се борим, защото вие, хората които изградихте България, и младите хора заслужавате достойно отношение и реална подкрепа”. Това заяви водачът на „БСП за България” Емил Хумчев на представянето на кандидатите на народни представители и на кандидатите за членове на Европейския парламент в Смолян.
„Свлачището на Тикале си седи, пропадналите пътища на Стойките, Широка лъка си седят, пропадналите участъци на входа на Девин и Триград си стоят, не са пипнати, пътят Смолян – Рудозем си стои порутен, не е пипнат – всичко се работи само на хартия. Кметовете каквото успяха да направят – направиха, но с хиляди договорки, а някои не успяха. Това не е политика за хората”, заяви Хумчев, който като бивш областен управител познава проблемните места в региона.
Той посочи приоритетите на БСП. „На първо място, това е незабавна работа по пътната инфраструктура. Ключов въпрос е и здравеопазването – болниците не може и не трябва да бъдат търговски дружества”, заяви Хумчев като добави, че ще работи за цялостна подкрепа за лечебните заведения в региона.
Поставяйки акценти върху политиките на БСП в социалната политика и образованието, социалистът призова: „Време да се върши конкретна работа, а не само назначения, приказки и скандали”.
На тези избори БСП се явява с напълно обновена листа и с представителство от всички краища на областта. Втори в листата, след водача Емил Хумчев е Петър Каварджиев, студент във Ветеринарно-медицински факултет при Тракийския университет. Следват Севдалин Хъшинов от с. Баните, Николай Люнчев от Девин, Ина Василева от Мадан, Валентин Колаклиев от Смолян, от гражданската квота. На седмо място е Марина Хаджииванова от село Малево, община Чепеларе, следвана от Недялка Митева от с. Триград, община Девин, Иван Френкев и Рабие Кьосева от Смолян.

КЗК призна, че е безсилна пред цените на храните

автор:Дума

visibility 4585

/ брой: 29

Магистрала "Струма" трябва бъде завършена до юни 2031 година

автор:Дума

visibility 4544

/ брой: 29

Всеки втори купувач на жилище в София иска до 15% отстъпка от цената

автор:Дума

visibility 4132

/ брой: 29

Такситата с право на 6 курса до Терминал 2 на ден

автор:Дума

visibility 4601

/ брой: 29

За Европа САЩ вече са партньор

автор:Дума

visibility 4195

/ брой: 29

Румънският премиер имал връзки с имотната мафия

автор:Дума

visibility 4468

/ брой: 29

Брюксел разреши хляб с прах от червеи

автор:Дума

visibility 4561

/ брой: 29

Накратко

автор:Дума

visibility 4718

/ брой: 29

Целта е постигната

автор:Евгени Гаврилов

visibility 4685

/ брой: 29

Искам да върна смисъла и политиката в БСП

автор:Юлия Кулинска

visibility 4621

/ брой: 29

Мога да направя БСП партия на бъдещето

автор:Юлия Иванова

visibility 4593

/ брой: 29

"Свобода" на пазара ли?

автор:Боян Дуранкев

visibility 4627

/ брой: 29

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ