06 Февруари 2025четвъртък20:54 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Пламен Георгиев се закани: Ще бъдат хванати хора с много пари

автор:Дума

visibility 357

Скоро очаквайте разкрития, ще бъдат хванати хора с много пари и то съвсем скоро. Тази закана отправи Пламен Георгиев в кулоарите на НС минути след като бе избран за председател на антикорупционния орган. Той обеща грандиозни разкрития "буквално до седмици", но не уточни как така в комисията вече текат разследвания, след като току-що разбрахме кой ще я оглави. По думите му той ще "прехвърли" работата, по която е работел досега на новия си пост. Припомняме, че до днес Георгиев оглавяваше Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество.
Започваме изпълнение по закона, всички декларации, които трябва да се приемат. Започнахме вече акции. Ако видите политическата принадлежност на кметовете срещу, които бяха първите акции, ще се убедите колко независимо действаме. В цялата си кариера съм доказал своята независимост,  похвали се Пламен Георгиев.
Той размаха пръст на левицата, която се усъмни, че работата му ще е независима и прозрачна:"Днес се наслушах на страхотни глупости, които ме разочароват. Толкова години съм градил авторитета си и сега да се политиканства на мой гръб - не беше достойно. Няма да допусна някой по какъвто и да е начин да твърди, че съм обвързан с когото и да е. Предстои ни наистина сериозна борба с корупцията по всички нива".
 

България кърпи дефицита с пари от Дания

автор:Дума

visibility 3379

/ брой: 24

Трябва да създадем механизъм за контрол на цените

автор:Дума

visibility 3314

/ брой: 24

500 млн. лв. не са разплатени по общинската програма

автор:Дума

visibility 3258

/ брой: 24

Правителството прави отчаяни стъпки, за да спаси пари от ПВУ

автор:Дума

visibility 3335

/ брой: 24

Смъртоносна стрелба в училище в Швеция

автор:Дума

visibility 3333

/ брой: 24

Испания намалява работната седмица

автор:Дума

visibility 3324

/ брой: 24

Протест в Австрия срещу дясната АПС

автор:Дума

visibility 3367

/ брой: 24

Войната на пътя

автор:Барбара Пейчинова

visibility 3253

/ брой: 24

Бълха ги ухапала

автор:Евгени Гаврилов

visibility 3339

/ брой: 24

Над половината смъртни случаи на работа са от рак

автор:Евгения Младенова

visibility 3377

/ брой: 24

Макроикономически дисбаланси и конвергентни доклади

автор:Гарабед Минасян

visibility 3321

/ брой: 24

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ