27 Март 2025четвъртък13:35 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Атанас Зафиров: Заставаме твърдо зад действията на председателя на Народното събрание Наталия Киселова

Позиция на Изпълнителното бюро на Нaционалния съвет на БСП

автор:Дума

visibility 3929

Изпълнителното бюро на Националния съвет на БСП застава твърдо зад действията на председателя на Народното събрание Наталия Киселова. От момента на нейното избиране, тя последователно изпълнява своето основно задължение, а именно - да спазва Правилника за организацията и дейността на Народното събрание, да утвърждава и налага духа на конституционализма и парламентарната демокрация.

Председателят на НС и в момента показа какъв е възможният изход от създалата се ситуация. Ние подкрепяме нейното решение.

Удовлетворени сме, че партньорите от съвместното управление за пореден път демонстрират единство в позициите си и увереност в общопоставените ни цели.

В същото време, не можем да си затваряме очите и категорично осъждаме деструктивното и провакативно поведение на народния представител Радостин Василев в последните дни. Не може да толерираме и насърчаваме езика на омразата в нашето общество.

БСП не е участвала и няма да участва в подобни сценарии. Партията винаги е защитавала Конституцията и е била гарант на парламентаризма и  върховенството на закона.

Запасете се с вода и храна за три дни

автор:Дума

visibility 58

/ брой: 57

Завръщат се пациенти от пожара в Кочани

автор:Дума

visibility 45

/ брой: 57

Гърция вдига заплати, но недостатъчно

автор:Дума

visibility 54

/ брой: 57

Накратко

автор:Дума

visibility 43

/ брой: 57

Шпионско фентъзи

автор:Александър Симов

visibility 48

/ брой: 57

Стефка Костадинова се изложи

visibility 50

/ брой: 57

Не сме забравили своя дълг пред тракийските българи

автор:Дума

visibility 41

/ брой: 57

Къщата на Георги Димитров ща заживее нов живот

автор:Дума

visibility 52

/ брой: 57

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ