10 Март 2025понеделник12:56 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

БСП-Търговище: Единственият ни път е обединението

автор:Дума

visibility 7496

Единственият път пред БСП е на обединението, категорични бяха социалистите в Търговище при среща с председателя на парламентарната група и организационен секретар на партията Борислав Гуцанов. Той запозна Областния съвет в града със стъпките, предприети от новото ръководство за единение, както вътре в партията, така и в търсене на широко ляво обединение. Този курс на сегашното ръководство на левицата получи пълно одобрение от социалистите в Търговище.

„Изборите във Франция ясно ни показаха колко много можем да постигнем, ако сме заедно. България има нужда от силно ляво обединение, което да се бори за хората“, заяви Гуцанов.

Той запозна областното ръководство с действията на парламентарната група в Народното събрание. „Ние сме готови да работим за редовно правителство, но експертно, с ясни цели и с ясни приоритети“, каза Гуцанов и допълни, че единственият начин това да се случи е с разговори между партиите и набелязване на политики, които да подобрят живота на хората.

Намаляването на напрежението между институциите и край на безсмисленото противопоставяне с Президентството на Република България, което предприе новото ръководство на БСП, също получиха голяма одобрение в Търговище.

Цигарите поскъпват с над 2 лв. заради евродиректива

автор:Дума

visibility 331

/ брой: 44

МФ подновява информационната кампания за еврото

автор:Дума

visibility 322

/ брой: 44

ДНСК разреши ремонтът на "Опълченска" да продължи

автор:Дума

visibility 336

/ брой: 44

Френска компания ще доставя скандалните 35 влака

автор:Дума

visibility 255

/ брой: 44

В Германия "изляха" основите на кабинета

автор:Дума

visibility 326

/ брой: 44

Вучич предупреди за насилие на протеста

автор:Дума

visibility 298

/ брой: 44

Гърция привлича богатите чужденци

автор:Дума

visibility 321

/ брой: 44

Накратко

автор:Дума

visibility 292

/ брой: 44

Срам за държавата

автор:Валентин Георгиев

visibility 313

/ брой: 44

Промоции и достойнство

автор:Велизар Енчев

visibility 300

/ брой: 44

Макрон паникьорът

автор:Юри Михалков

visibility 325

/ брой: 44

Европейската и българската левица на кръстопът

visibility 340

/ брой: 44

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ