28 Октомври 2025вторник23:09 ч.

Христо Янев с кадрови проблеми в ЦСКА

/ брой: 199

автор:Дума

visibility 3259

Христо Янев се оказа с кадрови проблеми в ЦСКА. Треньорът не може да използва Иван Турицов, Иван Тасев и Улаус Скаршем. Тримата вчера не успяха да тренират с първия отбор. 
Норвежецът продължава да лекува травма в менискуса. Той не е играл от двубоя с Ботев Вр на 22 септември. Турицов е получил усложнение на травма в адуктора при загубата на националния отбор от Турция с 1:6. Двамата по всяка вероятност пропускат домакинствата на Берое и Монтана, а в ЦСКА се надяват те да са на разположение за дербито с Левски на 8 ноември. Тасев има леко неразположение, което в последните два дни не му дава да тренира с основната група.
ЦСКА приема Берое oт XXII кръг на Първа лига в неделя от 17,15 ч.

Сметките за парно може да бъдат атакувани в съда

автор:Дума

visibility 902

/ брой: 201

Фермерите получават отстъпка от акциза

автор:Дума

visibility 820

/ брой: 201

Нови полети от София до Кишинев, Краков и Прага

автор:Дума

visibility 880

/ брой: 201

Вашингтон и Пекин се разбраха за митата?

автор:Дума

visibility 861

/ брой: 201

Москва депортира мигранти престъпници

автор:Дума

visibility 951

/ брой: 201

Хавиер Милей утрои броя на депутатите си

автор:Дума

visibility 855

/ брой: 201

Накратко

автор:Дума

visibility 820

/ брой: 201

Къде е кметът?

автор:Александър Симов

visibility 850

/ брой: 201

Приоритетът на Путин

автор:Юри Михалков

visibility 960

/ брой: 201

Справедливост, държавност, развитие

автор:Дума

visibility 813

/ брой: 201

Да забраниш Хелоуин в Елин Пелин

автор:Николай Милчев

visibility 815

/ брой: 201

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ