10 Юни 2025вторник21:11 ч.

Даниел Митов: Ясно е кои са повечето "локали"

/ брой: 92

автор:Дума

visibility 5012

"Вече са установени по-голямата част от "локалите", ясно е кои са и се работи с родителите им. Трябва да се промени изцяло законодателството, защото МВР не може да направи повече от това да задържи малолетните и непълнолетните, и да активизира Детска педагогическа стая и родителите".
Това каза министърът на вътрешните работи Даниел Митов по време на церемонията за честване на 100 години от създаването на Дирекция на полицията.
По негови думи МВР не може да носи вина за появата на такива групи. "Десетилетия култ към мутрите, чалгата, вещите и скъпите коли води до това. Липсата на грижа, родителски надзор и пропуски в образователната система също носят отговорност. Не може да се търси вината в една институция или организация. Това са десетилетия наред, в които определени феномени са били неглижирани", каза още министърът.

Не харчете панически спестяванията си

автор:Дума

visibility 834

/ брой: 103

Ожесточени сблъсъци в Лос Анджелис

автор:Дума

visibility 840

/ брой: 103

Русия настъпва в нова област, Киев отрича

автор:Дума

visibility 854

/ брой: 103

Нидерландци проверяват коли за мигранти

автор:Дума

visibility 833

/ брой: 103

Кратки новини

автор:Дума

visibility 789

/ брой: 103

Истинските факти

автор:Александър Симов

visibility 874

/ брой: 103

Операция "Барбароса" срещу хората

visibility 868

/ брой: 103

9 юни - началото на летоброенето на омразата

visibility 968

/ брой: 103

Достолепие, мъдрост, класа

автор:Петър Михайлов

visibility 869

/ брой: 103

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ