10 Май 2026неделя01:21 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Фотогалерия СВЯТ, сряда, 9 юни 2021

Привърженици на крайнолевия кандидат президент на Перу Педро Кастийо ликуват по улиците, след като стана ясно, че той води на проведените в неделя избори. При 99% от преброените бюлетини Кастийо печели 50,3% срещу 49,7% на крайнодясната Кейко Фухимори. Разликата е около 100 000 гласа. Чакат се резултатите от вота в чужбина. Снимка - БГНЕС

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ