10 Юли 2025четвъртък02:16 ч.

Варненските социалисти обсъдиха актуалната политическа обстановка

автор:Дума

visibility 2943

Актуалната политическа обстановка обсъдиха днес варненските социалисти на разширено заседание на Областния съвет на БСП Варна. Гости бяха Борислав Гуцанов, член на ИБ на БСП, Мая Димитрова зам.-председател на ПГ на БСП и д-р Десислав Тасков, народен представител от 3 -ти МИР- Варна.

Основните въпроси към тях бяха свързани с протестите на младите медици, безплатните лекарства за децата, мястото на БСП в управлението, изминалия вот на недоверие и предстоящото влизане на страната ни в Еврозоната. Според варненските социалисти трябва да се обърне и сериозно внимание на това каузите и позициите, които отстоява партията в тази сложна политическа обстановка, да достигат до обществото, защото според тях други продължават да си приписват това, което БСП прави за хората. “Ще обърнем внимание на този проблем, за да знаят всички, че ние изпълняваме поетите ангажименти”, каза Борислав Гуцанов, член на ИБ на БСП.

Вертикалният газов коридор готов до края на 2026 г.

автор:Дума

visibility 1231

/ брой: 124

70% от местните данъци събрани онлайн

автор:Дума

visibility 2542

/ брой: 124

НСИ отчита бум в продажбите на дребно

автор:Дума

visibility 2587

/ брой: 124

ЕП облекчи изискванията към газовите хранилища

автор:Дума

visibility 1895

/ брой: 124

Да мразиш, че и да искаш

visibility 2219

/ брой: 124

Мъжество

автор:Марин Милашки

visibility 2547

/ брой: 124

Имперските злини на САЩ

автор:Дума

visibility 2484

/ брой: 124

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ