08 Юли 2025вторник13:10 ч.

Министър Иван Пешев посети община Кресна

автор:Дума

visibility 8110

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев посети община Кресна, където се срещна с кмета Николай Георгиев. Те обсъдиха състоянието на спортната инфраструктура в региона.

По време на посещението си министър Пешев се срещна с децата и мъжете от футболен клуб "Перун 1978" – гр. Кресна. С тях той обсъди необходимостта от облагородяване на градския стадион с оглед подобряване на условията за спорт и развитието на клуба.

На срещата присъстваха и председателят на Комисията по въпросите на младежта и спорта 51-ото Народно събрание Габриел Вълков и народните представители от БСП-ОЛ Атанас Атанасов и  Кирил Добрев. Заедно с кмета те разговаряха и за изграждането на нова съвременна спортна инфраструктура, която да стимулира развитието на спортните дейности сред младите хора.

Габриел Вълков подчерта важността на тези инициативи като част от дългосрочната стратегия за насърчаване на активен начин на живот и младежка политика. Министър Пешев увери, че Министерството на младежта и спорта ще окаже необходимата подкрепа и сътрудничество за създаването на по-добри условия за спорт, физическа активност и развитието на младежкия потенциал в община Кресна.

Банките по света заменят долара с евро

автор:Дума

visibility 101

/ брой: 123

Не бързайте да сменяте левове с евро

автор:Дума

visibility 93

/ брой: 123

Храните продължават да поевтиняват

автор:Дума

visibility 75

/ брой: 123

София остава най-скъпият град за покупка на жилище

автор:Дума

visibility 94

/ брой: 123

Брюксел отстъпи пред фермерите

автор:Дума

visibility 81

/ брой: 123

Скопие да приеме позицията на България

автор:Дума

visibility 90

/ брой: 123

В Словения свикват референдум за членството в НАТО

автор:Дума

visibility 87

/ брой: 123

Накратко

автор:Дума

visibility 74

/ брой: 123

Провален човек

автор:Александър Симов

visibility 77

/ брой: 123

Мислете

автор:Зорница Илиева

visibility 73

/ брой: 123

Три секунди

visibility 77

/ брой: 123

Наследството на лева

автор:Дума

visibility 85

/ брой: 123

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ