21 Февруари 2026събота00:17 ч.

Без голи дупета и гърди на наградите "Грами"

/ брой: 33

автор:Дума

visibility 1056

На тазгодишната церемония по раздаването на наградите "Грами" да няма голи дупета и предизвикателни дамски деколтета, от които изскачат гърди. Това предупреди телевизионният гигант Си Би Ес в специално електронно писмо, разпратено до участниците в събитието. В имейла също така се подчертава да няма "пухкави" детайли в областта на гениталиите.
Управлението по протокола на телевизионния гигант е предупредило надлежно представителите на звездите, които ще бъдат на сцената в Лос Анджелис в неделя, 10 февруари. "Проблеми създават костюми тип прашки. Моля, избягвайте показване на голи части под ханша и на дупето", продължава Си Би Ес с предупрежденията. Също така не бива да има прозрачни костюми, които да показват деликатни части от телата на дамите.
Прочут стана случаят с Джанет Джексън на шоуто за Суперкупата през 2004 г., когато по време на дует с Джъстин Тимбърлейк гръдта й лъсна, а Си Би Ес излъчи в ефир станалото. Впоследствие федералната комисия по комуникациите глоби телевизията с 500 000 долара за предаването на инцидента. Но апелативният съд отмени наказанието с довод, че медията не е била в състояние да предвиди инцидента. Така приключи случаят, който нашумя като "Аферата със зърното".
Престижните музикални награди "Грами 2013" ще бъдат раздадени за 55-и път. В надпреварата за статуетка са включени албуми, песни и видеоклипове, издадени между 1 октомври 2011 г. и 30 септември 2012 г.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1206

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 1140

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 1045

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1214

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1152

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1201

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1241

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 1153

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 1181

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 1087

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ