Футбол
/ брой: 182
Нарядите за I кръг за Купата на България
Вторник, 16.00 ч.: Несебър - ЦСКА–Сф
(Станислав Ставров); Вихрен - Септември (Мустафа Шефкет); Севлиево - Берое (Димитър Михайлов); Сокол Марково - Дунав (Стефан Павлов); Нефтохимик - Царско село (Калоян Кирилов); 19.00 ч.: Ботев Гълъбово - Левски (Станислав Тодоров); Сряда, 16.00 ч. Струмска слава - Созопол (Станимир Тренчев);
Черноморец Балчик - Славия (Никола Петров); Локо Сф - Верея (Георги Кабаков); Ботев Вр - Пирин (Рюстем Карагарен); Монтана - Черно море (Волен Чинков); Поморие - Етър (Драгомир Драганов); 19.00 ч.: Литекс - Витоша (Георги Гинчев); Четвъртък, 16.00 ч.: Марица - Локо Пд (Георги Давидов); Оборище - Лудогорец (Владимир Вълков); 20.00 ч.: Локо ГО - Ботев Пд (Ангел Ангелов)
резултати
Първа лига
IX кръг: Етър - Берое 1:2 1:0 Бадара (19) 1:1 Карачанаков (38) 1:2 Камбуров (86-д);
Левски - Септември 2:0 1:0 Яблонски (44) 2:0 Обертан (89); Верея - Дунав 2:1 0:1 Ненов (31) 1:1 Фенуш (56) 2:1 Андонов (88); Черно море - ЦСКА-Сф 0:1 Каранга (90+8) ЧК: Чунчуков (84-Чм); снощи: Витоша - Пирин; Локо Пд - Славия; днес, 20.00 ч.: Лудогорец - Ботев Пд (по Диема спорт)
1. ЦСКА-Сф 9 7 1 1 25:6 22
2. Лудогорец 8 5 3 0 18:4 18
3. Левски 9 5 2 2 14:4 17
4. Берое 9 4 4 1 12:8 16
5. Верея 9 5 1 3 10:11 16
6. Черно море 9 4 2 3 11:10 14
7. Локо Пд 8 3 2 3 8:13 11
8. Етър 9 2 4 3 9:10 10
9. Пирин 8 2 3 3 10:9 9
10. Ботев Пд 7 2 2 3 10:14 8
11. Дунав 9 2 2 5 8:13 8
12. Септември 8 2 1 5 6:10 7
13. Славия 8 1 2 5 8:19 5
14. Витоша 8 0 1 7 5:23 1
Втора лига
VIII кръг: Струмска слава - Нефтохимик 1:0; Несебър - Марица 4:0; Созопол - Ботев Гъл 2:2; Черноморец Бч - Локо Сф 2:2; Поморие - Монтана 0:2; Царско село - Лудогорец-2 3:2; Литекс - Оборище 1:0;
Локо ГО - Ботев Вр 1:3
1. Царско село 8 5 3 0 18:10 18
2. Ботев Вр 8 5 2 1 13:5 17
3. Локо Сф 8 5 1 2 13:8 16
4. Несебър 8 4 2 2 16:9 14
5. Литекс 8 4 2 2 10:7 14
6. Локо ГО 8 3 3 2 16:15 12
7. Ботев Гъл 8 3 3 2 11:11 12
8. Оборище 8 3 2 3 9:5 11
9. Черноморец Бч 8 3 2 3 10:9 11
10. Монтана 8 3 1 4 9:7 10
11. Струмска слава 8 3 0 5 13:18 9
12. Лудогорец-2 8 2 2 4 13:18 8
13. Поморие 8 1 5 2 7:9 8
14. Созопол 8 2 2 4 9:14 8 15. Марица 8 2 0 6 11:18 6
16. Нефтохимик 8 1 0 7 3:18 3
IX кръг, неделя, 17.00 ч.: Ботев Гъл - Струмска слава; Монтана - Литекс;
Локо Сф - Несебър; Нефтохимик - Черноморец Бч; понеделник, 17.00 ч.:
Лудогорец-2 - Созопол; Ботев Вр - Царско село (по Диема спорт) ; Оборище - Локо ГО;
Марица - Поморие