Резултати
/ брой: 92
Първа лига
XXXII (6) кръг
Дунав - Лудогорец 2:2 1:0 Шопов (13) 1:1 Кешерю (66) 2:1 Карагерен (77) 2:2 Милчев (88-авт.); Локо Пд - Левски 2:1 1:0 Камбуров (32) 1:1 Барубия (57) 2:1 Йевтоски (64); Черно море - ЦСКА-Сф 0:1 Каранга (81) ЧК Станчев (Ч-78); Пирин - Нефтохимик 2:1 0:1 Вълчанов (9) 1:1 Попев (43) 2:1 Цветков (73); Берое - Локо ГО 2:3 0:1 Кифуети (22) 0:2 Фунду (28) 0:3 Узунов (62) 2:3 Мупуку (66 и 71) ЧК Иванов (Б-20); Монтана - Верея 2:3; Ботев Пд - Славия 3:1
1. ЛУДОГОРЕЦ 32 23 7 2 79:23 76
2. ЦСКА-Сф 32 18 8 6 47:19 62
3. Левски 32 17 8 7 46:23 59
4. Дунав 32 12 10 10 39:39 46
5. Черно Море 32 13 7 12 34:36 46
6. Локо Пд 32 12 9 11 43:46 45
Група А
Крайно класиране
1. Верея 32 13 6 13 31:40 45
2. Ботев Пд 32 13 5 14 51:50 44
3. Славия 32 11 4 17 37:55 37
4. Монтана 32 4 3 25 24:65 15
Група Б
Крайно класиране
1. Берое 32 12 8 12 35:33 44
2. Пирин 32 12 7 13 41:44 43
3. Нефтохимик 32 8 7 17 33:47 31
4. Локо ГО 31 7 9 16 32:51 30
XXXIII (7) кръг; утре, 20.00 Левски - Лудогорец (Диема спорт, главен съдия Стефан Апостолов); сряда, 17.30: Черно море - Дунав (Диема спорт 2, Станислав Тодоров); 20.00: ЦСКА-Сф - Локо Пд (Диема спорт 2, Ивайло Стоянов)
Плейофи 1: За Лига Европа: първи мачове: днес, 20.00: Ботев Пд - Берое (Диема спорт, Ангел Ангелов); утре, 17.30: Пирин - Верея (Диема спорт, Станислав Ставров); За оцеляване: четвъртък, 17.30: Монтана - Нефтохимик (Диема спорт, Георги Кабаков); 19.45: Локо ГО - Славия (Диема, Никола Попов)
Втора лига, ХХVIII кръг
Лудогорец-2 - Оборище 1:1; Левски Кар - Спартак Пл 2:3; Царско село - Локо Сф 3:0; Несебър - Поморие 0:1; Банско - Септември 0:1; снощи: Витоша - Ботев Вр; Созопол - Етър; ЦСКА- Сф-2 - Ботев Гъл.
1. Етър 27 17 7 3 49:24 58
2. Септември 28 16 8 4 48:23 56
3. Поморие 28 14 5 9 36:30 47
4. Витоша Б 27 13 7 7 33:21 46
5. Царско село 28 13 5 10 49:36 44
6. Созопол 27 12 7 8 32:22 43
7. Локо Сф 28 11 8 9 40:32 41
8. Несебър 28 11 6 11 36:42 39
9. Ботев Вр 27 9 11 7 38:32 38
10. Лудогорец-2 28 11 5 12 33:31 38
11. Оборище 28 9 7 12 28:38 34
12. Ботев Гъл 27 9 6 12 25:34 33
13. ЦСКА-Сф-2 27 8 6 13 41:44 30
14. Спартак Пл 28 8 6 14 41:48 30
15. Банско 28 5 7 16 24:51 22
16. Левски Кар 28 4 1 23 22:67 13
XXIX кръг, 19.05 (петък), 17.30: Етър - Царско село; неделя, 18.00: ЦСКА-Сф-2 - Лудогорец-2; Ботев Гъл - Витоша Б; Ботев Вр - Созопол; Локо Сф - Несебър; Поморие - Банско; Септември - Левски Кар; Спартак Пл - Оборище